Program

Termin: 5-17 listopada 2020

Na dobry początek, zapraszamy do obejrzenia filmiku o Bali

Zapraszamy na dziesiątą

Wyprawę na Bali i Gili
– ODnowa

Jeśli  masz ochotę na doświadczanie życia w soczystości zapraszamy na wyjątkową podróż – wyprawa na Bali i Gili.  Każdy dzień upłynie na zwiedzaniu wysp, rozbudzaniu swojej otwartości na przyjemność i radość…

pastedGraphic.png

Wyprawa na Bali i Gili  to prawie dwa tygodnie w obfitości barw i smaków egzotyki wyspiarskiego życia. Wnikamy w ich sposób myślenia i bycia, oraz duchowość. Zwalniamy tempo, odpoczywamy i regenerujemy, przypominamy sobie czym jest zachwyt i spontaniczność dziecka, oraz poczucie wewnętrznej ciszy. Poprzez uczestniczenie w rytuałach i balijskich atrakcjach, porzucamy europejski styl myślenia i bycia. Fundujemy sobie mentalny detox! Tak by po powrocie do domu mieć poczucie, że życie Cię wspiera, a ty masz wszystko by to wsparcie przyjąć i żyć po swojemu. Tutejsza grupowa moc i stale poszerzająca się świadomość jest kluczem.

 

Wyprawa na Bali i Gili –  ODnowa to podróż do atomu prawdy w swoim sercu (wewnętrzne dziecko). W czasie wyprawy przygotujemy się do wizyty w Świątyni Światła – Lempuyang. Biorąc udział w ceremonii połączenia ze swoją wewnętrzna MOCĄ.

Bilety lotnicze kupujemy samodzielnie wedle uznania – o preferowanym przez nas połączeniu oraz transferze z lotniska dowiecie się  w momencie zapisu na wyprawę (czasami dolatujecie do nas z różnychstron świata – co bardzo nas cieszy).

pastedGraphic_3.png

1 dzień (5 listopada)

Wylatujemy z Polski z lotniska w Warszawie im.F.Chopina. Zmieniamy strefę czasową i lądujemy w ciepełku.

Bardzo was prosimy byście po przylocie nie wymieniali waluty na lotnisku, zrobimy to już w Ubud po o wiele korzystniejszym kursie.

Lądujemy w Denpasar, a spotykamy się wieczorem w naszym hotelu, w sercu kulturalnym wyspy – Ubud. Nasz hotel z wchodzącym w dżunglę basenem już przy pierwszym zetknięciu pozwala na zatopienie się w totalnej egzotyce.

Celem pierwszego spotkania jest dostrojenie się do wyspy i siebie nawzajem. Dajemy ciałom odpocząć po podróży.

2 dzień (6 listopada)

pastedGraphic_4.png

Dajemy czas naszym organizmom na przystosowanie się do 7-mio godzinnej różnicy czasu. Zwaaaaalniaaaamyyyyy tempo, regenerujemy ciała, rozpieszczamy się. Basen, słonko, masaż.

Na kolejną porcję zestrajania z tutejszą ziemią zaprosimy was ok g. 10.00. Na wspaniale położonym tarasie odbędzie się nasze pierwsze wspólne spotkanie organizacyjne. Wykonamy wtedy ćwiczenia otwierające meridiany i pozwalające uruchomić procesy autoregulacji naszych organizmów – przydatne po podróży.

Ok. 12.00-13.00 czas na lunch , a potem wskakujemy w stroje kąpielowe, pakujemy plecaki i szykujemy się na emocjonujący team bulding w formie Raftingu. Przygoda z żywiołem i swoimi mocnymi stronami. Mieszanka zabawy, uważności i zdrowej rywalizacji, skutecznie przepędza jet laga. Płyniemy rzeką Ayung, mocne doznania gwarantowane!

Pełni wrażeń, z pogłębionym połączeniem z tutejszą naturą, wracamy do hotelu, gdzie odbywa się spotkanie w kręgu.

3 dzień (7 listopada)

W XI wiecznej świątyni wykutej skale – Pura Gunung Kawi, oddajemy się medytacji.  Zakładamy Sarongi by oddać szacunek temu miejscu (Sarongi- można wypożyczyć lub kupić). I tu kolejna atrakcja- sztuka targowania, która jest obowiązkowym punktem pobytu w Indonezji. Drugą świątynia jest Pura Tirta Gunung Kawi. Znajduje się tu święta sadzawka zasilona wodami spływającymi kaskadami z urwiska.

By przygotować się intencjonalnie do wejścia do  świątyni Światła wybieramy się do Kintamani.

To mała miejscowość na wysokości 1500 m.n.p.m. Warto mieć coś ciepłego do

pastedGraphic_5.png

ubrania, bo tu panuje już inny klimat. Widoki zapierają dech w piersiach, oczywiście jeśli bóstwa nie ześlą na nas chmur. Poniżej Kintamani widzimy olbrzymie jezioro w kraterze wulkanu Batur. A patrząc powyżej wyłaniają się szczyty trzech wulkanów- dla Balijczyków Świętych Gór.  Gunung Batur (1717 m.n.p.m), Gunung Abang (2153 m.n.p.m) i najwyższy z nich Gunung Agung (3142 m.n.p.m –  wciąż czynny wulkan).

Przywitamy się z nimi jeszcze z dystansu i pojedziemy do świętych źródeł. Tampak Siring jest miejscem, do którego przyjeżdżają ludzie z całego świata, by doświadczyć oczyszczenia i uzdrowienia. Wejdziemy w głąb istoty tego miejsca oddając się rytuałowi kąpieli inicjacji.

W celu integracji, po wizycie w tak mocnych miejscach, udamy się na bajeczny trekking po tarasach ryżowych. Otuleni przez naturę, zainspirowani przez przestrzeń i wypełnieni dziką zielenią, przejdziemy zboczami tarasów, zobaczymy jak uprawia się ryż i jeśli będziemy mieć szczęście, napijemy się najlepszych kokosów na Bali, które rosną w tym rejonie.

4 dzień (8 listopada)