O nas

Organizatorem Wyprawy na Bali i Gili- Góra Przeznaczenia jest Fundacja Wyprawy Przemian, działająca na rzecz rozwoju osobistego poprzez podróżowanie. Niestandardowe wyjazdy, charakteryzują się połączeniem turystyki i pracy z ciałem, uważnością i powracaniem do radości życia w tu i teraz.

Po co te wyprawy?

Bo doświadczyliśmy, że bycie uważnym daje więcej niż bycie poprawnym

Bo chcemy podzielić się z wami tym, co sami odkryliśmy w podróży zwanej życiem

Bo cenimy sobie Bali- jako szczególne miejsce, uznawane przez niektórych jako RAJ.

Bo wiemy, że tym rajem nie są plaże pełne słońca i palmy kokosowe, oraz zapach kwiatów, którym oddycha wyspa, ale przede wszystkim ludzie tam żyjący, ich kultura, wierzenia i mentalność

Bo wy chcecie brać w nich udział

Bo Góra Przeznaczenia wzywa nas do robienia w życiu rzeczy, które mają sens

Ada Stolarczyk

Podróżniczka, właścicielka firmy i fundacji Wysokie Wibracje, terapeutka pracy z ciałem, pasjonatka życia i miłośniczka natury. Biegająca boso po trawie nauczycielka Vedic Art. Terapeutka Pracy z ciałem, Provider TRE®, Terapeutka Terapii Czaszkowo-Krzyżowej (metody uwalniającej od napięć – praca z pamięcią komórkową ciała). Prowadzi także warsztaty pracy z ciałem, relaksacje i medytacje dynamiczne. Autorka płyty relaksacyjno-terapeutycznej „Twoje ciało zna odpowiedź”. Inicjatorka Wypraw Przemian – podróży w głąb siebie i Świata.
W swojej pracy pomaga ludziom w osiąganiu wewnętrznego spokoju i życia bez stresu i lęków, z łagodnością dla siebie i uważnością na odczucia płynące z ciała, co prowadzi do stanu radości, która jest, a raczej którą się stajesz. Prywatnie przemierzająca górskie szlaki, żeglująca po jeziorach i otwarta na radość kobieta pełna pasji i pomysłów na soczystość życia.

Paweł Bartnik

Organizator turystyki na Bali, współwłaściciel firmy Indo-Explorer,  instruktor nurkowania i canyoningu, wieloletni mieszkaniec  i znawca wyspy, tata Maksia:) Pasjonat duchowych podróży i spuścizny pozostawionej nam przez duchowe braterstwa starożytnych cywilizacji Egiptu, Azji i Ameryk, w postaci Wiedzy Uniwersalnej. Siedem lat spędził w Azji Południowo-Wschodniej zgłębiając duchowość Hinduizmu wyspy Bali i innych pierwotnych wierzeń Indonezji. Wcześniej przez wiele lat związany z ruchem Różokrzyżowców, niosących spuściznę Katarów. Studiował także przekazy nauk Taoizmu i Buddyzmu.
Od lat zajmuje się organizacją „Wyjazdów z rozwojem” – których głównym celem jest poznawanie naszego duchowego, ziemskiego dziedzictwa i wykorzystywanie tej wiedzy w podróży do wnętrza siebie.

Kerta

Balijczyk nie tylko z krwi i kości, ale przede wszystkim namacalna duchowość tej wyspy. Towarzyszy nam od początku projektu wypraw, wprowadzając nas w prawdziwe Bali. Jest wspaniałym pomostem, dzięki któremu uczestnicy (ludzie kultury zachodu) mogą nie tylko dotknąć ale i zrozumieć wyjątkowość balijskiej filozofii i drogi życia.
Jest duchowym przewodnikiem wypraw i naszym przyjacielem.

Do posłuchania :